Držiaky na rádiostanice a vysielačky

Držiaky na rádiostanice a vysielačky sú navrhnuté a vhodné najmä pre využitie vo vozidlách bezpečnostných a záchranných zložiek. Možno je samozrejme s výhodou využiť aj v iných typoch dopravných prostriedkov.

Používate pri svojich každodenných pracovných povinnostiach rádiostanice Albecom, Commaster, EF Johnson, Ericsson, Hytera, HYT, Harris, Hunter, ICOM, Kenwood, Lafayette, Maxon, Motorola, Relm, SEPURA, Tait, V-Com, Vertex, Yaetsu , Zodiac alebo iné? Ak áno, pasívne alebo aktívne držiaky Brodit do auta Vašu prácu v mnohom uľahčí. Používaním vysielačky v aktívnom držiaku ju budete mať stále na očiach a hlavne po ruke, či už budete na ceste kamkoľvek. Ale nielen to, držiak na rádiostanice neustále nabíja batériu vysielačky. Držiak vyniká unikátnym tenkým dizajnom, integrovaným nabíjaním a je vyrábaný z kvalitných ABS plastov vo Švédsku.

Držiaky Brodit vynikajú:

  • Komfortom. Každý držiak je vyrobený presne na mieru vysielačky, teda sa v držiaku neklepe a nevibruje.
  • Ergonómiou. Vďaka kĺbu možno vysielačku ľubovoľne jednoducho, ľahko a kedykoľvek natáčať.
  • Presnosťou. Sú vyrobené presne na mieru zariadenia.
  • Kvalitou. Brodiť je švédska rodinná firma, ktorá sa už tri desiatky rokov špecializuje len na držiaky na mobilné telefóny a ďalšie zariadenia do áut. Celá výroba je vo Švédsku. Držiaky sú z veľmi kvalitných ABS plastov.
  • Bezpečnosťou. Zariadenie sa z držiaka v prípade nehody nemôže ľahko uvoľniť a zasiahnuť posádku.

Upozornenie: pre inštaláciu držiaka do vozidla odporúčame klip Brodit ProClip. Pozri nižšie. Brodit ProClip nie je súčasťou balenia držiaka Brodit.

Možnosti inštalácie držiaka Brodit do auta, autobusu, dodávky, nákladného auta atď.:

Inštalácia na klip Brodit ProClip:
Klipy Brodit ProClip sú inteligentne navrhnuté klipy z pevnej umelej hmoty (ABS plastu), ktoré sú konštruované tak, aby spoľahlivo a veľmi pevne držali v škáre medzi plastami palubnej dosky. Klip je vždy navrhnutý pre konkrétny model vozidla tak, aby išiel zasunúť (zacvaknúť) jednoducho, bez poškodenia palubovky a na bezpečné miesto a súčasne tak, aby nebránil vodičovi vo výhľade cez predné sklo. Na klip potom jednoducho priskrutkujete držiak Brodit. Všetko, čo k tomu budete potrebovať okrem skrutkovača, je už súčasťou balenia držiaku mobilného telefónu do auta Brodit. Brodit ProClip pre vaše vozidlo si môžete vybrať a objednať tu.

Inštalácia na univerzálne rameno s prísavkou:
Ide o pevné alebo pružné (tzv. husí krk) ramená pre držiaky mobilných telefónov a ďalších zariadení do áut väčšinou s prísavkou (podtlakový systém) na predné sklo automobilu. Ich výhody sú univerzálnosť a bežná dostupnosť skladom. Dodáváme ich v rôznych dĺžkach a prevedeniach. Pre použitie s držiakom Brodit je potrebný adaptér SH skrutkovací (spojenie pomocou skrutiek) alebo SH samolepiací (spojenie pomocou priloženej obojstrannej samolepiacej pásky s vysokou lepivosťou).

Kompatibilita:

Pasívne a aktívne držiaky na rádiostanice konkrétnych značiek a modelov nájdete na Brodit.se alebo sa obráťte priamo na nás. Radi Vám pomôžeme s výberom, prípadne s výrobou na mieru.

Držák bez nabíjení na radiostanici Motorola MOTOTRBO DP3400/3401

Držiak bez nabíjania na rádiostanicu Motorola MOTOTRBO DP3400/3401

Držák s nabíjením na Hytera PD702, PD782, PD785 g

Držiak s nabíjaním na Hytera PD702, PD782, PD785 g