Montážne klipy

K čomu slúži montážne klipy

Montážne klipy (Brodit ProClip) slúži na upevnenie vlastného držiaku mobilného zariadenia (mobilné telefóny, tablety, GPS navigácie, LCD displeje, terminály a krátkovlnné vysielačky) v interiéri vozidla. Vyrába sa pomocou špičkových technológií vždy presne na mieru konkrétneho modelu vozidla. Vďaka tomu je inštalácia v interiéri jednoduchá. Montážny klip sa iba zacvakne do technologických medzier medzi plasty napríklad na palubnej doske. Nedochádza k mechanickému poškodeniu interiéru vozidla. Montážny klip nie je potreba lepiť, ani přivrtávat. Pritom na svojom mieste drží veľmi pevne a bezpečne.

Brodit řešení

Hlavné prednosti ProClipov:

Na mieru konkrétneho vozidla podľa modelového roku
Niekoľko variánt umiestnenia vo vozidle
Jednoduchá montáž bez poškodenia interiéru
Zaistenie bezpečnejších podmienok pre riadenie


Umiestnenie ProClipu rešpektuje prísne bezpečnostné štandardy, veľký zreteľ je kladený napríklad na polohu airbagov v aute. Vďaka tomu uchytené mobilné zariadenie neohrozuje vodiča a nebráni mu vo výhľade. Tým sú dodržiavané ideálne podmienky pre bezpečnejšie riadenie. Klip je určený pre montáž všetkých verzií držiakov s aj bez nabíjania.

Montážný klip
Montážný klip s držiakom

Úchyty na hlavové opierky

Úchyty Brodit pre upevnenie držiaka na hlavovú opierku v automobile sú predovšetkým veľmi bezpečné. Upevnenie je jednoduché a zvládne ho každý. Vhodný úchyt pre vaše vozidlo nájdete v konfigurátore alebo podľa rozostupov opierky vo vašom automobile. Tieto úchyty sú vhodné pre všetky držiaky Brodit. Úchyty v spojení s uzamykateľným držiakom na tablet úspešne prešiel oficiálnym crashtestom.

Úchyt na hlavovú opierku
Úchyt na hlavovú opierku s držiakom

Príslušenstvo

Do portfólia patrí aj doplnkový sortiment redukcií a montážnych komponentov. Viac informácií nájdete na stránke Špeciálne.

52188
215083

Pozrite sa, aká jednoduchá je inštalácia riešenia Brodit do auta:Crash test Brodit držiakov tabletov na hlavové opierky áut:Pozrite sa, ako funguje Brodit MultiMoveClip: