Vaše názory

Výborný držiak. Od Broditu je to už môj druhý, opäť úplná spokojnosť. Telefón do držiaka zapadne úplne presne, netrasie sa, za jazdy sa telefón rýchlo dobíja aj pri zapnutej GPS.

Ondřej Š.

Klipy ProClip

Brodit ProClip

Konzola Brodit ProClip slúži na upevnenie vlastného držiaka mobilného zariadenia (mobilné telefóny, tablety, smartfóny, GPS navigácie, LCD displeje, odolné terminály a krátkovlnné vysielačky). Vyrába sa pomocou špičkových technológií presne na mieru konkrétneho modelu auta . Najväčšia výhoda ProClipu spočíva v jeho jednoduchej montáži do palubnej dosky. ProClip sa iba zacvakne do technologických medzier medzi plasty. Vďaka tomu nedochádza k mechanickému poškodeniu interiéru auta. Nie je potrebné ho ani lepiť, ani privŕtať. Pritom na svojom mieste drží veľmi pevne a bezpečne.

Brodit řešení

Hlavné prednosti ProClipov:

  • Na mieru konkrétneho auta podľa značky, modelu a roku výroby.
  • Niekoľko variantov umiestnenia v aute.
  • Jednoduchá montáž bez poškodenia interiéru.
  • Zaistenie bezpečnejších podmienok pre riadenie.

5434154342

Umiestnenie ProClipu rešpektuje prísne bezpečnostné štandardy, veľký zreteľ je kladený napríklad na polohu airbagov v aute. Vďaka tomu uchytené mobilné zariadenie neohrozuje vodiča a nebráni mu vo výhľade. Tým sú dodržiavané ideálne podmienky pre bezpečnejšie riadenie. Klip je určený pre montáž všetkých verzií držiakov s aj bez nabíjania.

ProClip palubní deskaDržáky palubní deska

Úchyty na hlavové opierky

Úchyty Brodit pre upevnenie držiaka na hlavovú opierku v automobile sú predovšetkým veľmi bezpečné. Upevnenie je jednoduché a zvládne ho každý. Vhodný úchyt pre vaše vozidlo nájdete v konfigurátore alebo podľa rozostupov opierky vo vašom automobile. Tieto úchyty sú vhodné pre všetky držiaky Brodit. Úchyty v spojení s uzamykateľným držiakom na tablet úspešne prešiel oficiálnym crashtestom.

31902319003189931901

Príslušenstvo

Do portfólia patrí aj doplnkový sortiment redukcií a montážnych komponentov. Viac informácií nájdete na stránke Špeciálne.

3666352188215083

Pozrite sa, aká jednoduchá je inštalácia riešenia Brodit do auta:Crash test Brodit držiakov tabletov na hlavové opierky áut:

Pozrite sa, ako funguje Brodit MultiMoveClip: